www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje per te Gjithe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Besa

avatar

Numri i postimeve : 7
Points : 15
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 6:52 pm

pershendetje te gjitheve shpresoj tja kalojme mire se bashku ne kete forum geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 36
Points : 70
Join date : 22/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 7:02 pm

Besa shkruajti:
pershendetje te gjitheve shpresoj tja kalojme mire se bashku ne kete forum geek

Pershendetje dhe per ju besa, gjithashtu shpresoj tia kalojm sa me mir ne ket forum te ri..Nje nat te bukur t`dshiroj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://MegaForum.net
Besa

avatar

Numri i postimeve : 7
Points : 15
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 7:06 pm

Ju flm Admin ,edhe une mendoj se do te kalojme shum mire ,shpresoj se ky Forum te jete nje vend ku mundemi te shenojm lire mendimet tona flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ana

avatar

Numri i postimeve : 28
Points : 74
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Location : sekret

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 7:52 pm

Pershendetje Admin .pershendetje Besa ,pershendes edhe te tjert antare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.megaforum
Joni

avatar

Numri i postimeve : 6
Points : 6
Join date : 25/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 7:57 pm

Gjithashtu keni pershendetje nga une .
Admin ........... fillim te mbare edhe Respekt Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ana

avatar

Numri i postimeve : 28
Points : 74
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Location : sekret

MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   Tue Jan 26, 2010 8:01 pm

Joni Pershendetje edhe per ju ,mire se erdhe edhe une bara me ty sa erdha flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.megaforum
ALTIOLA

avatar

Numri i postimeve : 16
Points : 19
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: PERSHENDETJE   Wed Jan 27, 2010 3:13 pm

JU PERSHENDES TE GJITHEVE NGA ADMINI E GJITHE TE TJERET JU DESHIROJ NJE DITE TE MBARE DHE XHDO TE MIRE NE JETE PO KAFE NUK PASKA HIQ KETU SE DESHTA TE JA JAP NGA NJI KAFE EDHE TJU PERGEZOJ PER KETE FORUM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
merita-34Numri i postimeve : 9
Points : 9
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: merita-34   Mon Feb 01, 2010 11:14 pm

OPSAAAAAAAAAAAAA PERSHENDETJE PERTE GJITHHHHHHHHHHHHHHHHHH.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te Gjithe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per te Gjithe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Pershendetje dhe Urime::..ஜ :: Pershendetje & Urime-
Kërce tek: