www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pranoje /Refuzoj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nikita

avatar

Numri i postimeve : 5
Points : 18
Join date : 25/01/2010

MesazhTitulli: Pranoje /Refuzoj   Tue Jan 26, 2010 5:43 pm

Nje kafe antarit qe do te poston mbas meje do ta pranosh Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 36
Points : 70
Join date : 22/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pranoje /Refuzoj   Tue Jan 26, 2010 8:17 pm

Nikita shkruajti:
Nje kafe antarit qe do te poston mbas meje do ta pranosh Question

Po e kisha pranu pasi kam nevoj tani te pi nje kafe.

Dhe une ju jap nje kafe te me shoqerosni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://MegaForum.net
ALTIOLA

avatar

Numri i postimeve : 16
Points : 19
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pranoje /Refuzoj   Wed Jan 27, 2010 3:42 pm

Admin shkruajti:
Nikita shkruajti:
Nje kafe antarit qe do te poston mbas meje do ta pranosh Question

Po e kisha pranu pasi kam nevoj tani te pi nje kafe.

Dhe une ju jap nje kafe te me shoqerosni


ani une do e pranoj me gjithe deshire do e marr kafen
e antarit mbas meje do ja kisha dhuru do e pranosh apo jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
merita-34Numri i postimeve : 9
Points : 9
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Re: Pranoje /Refuzoj   Mon Feb 01, 2010 11:22 pm

ALTIOLAAAAAAAAAAA PREJ TEJE EDHE HELUM PRANOJ SE LOKUM JE.E KTIJ QE VJEN MAS MEJE NASHTA E PRANON ,HEHE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pranoje /Refuzoj   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pranoje /Refuzoj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Nen-forumet e lira::.ஜ :: Lojra pa Kufi-
Kërce tek: