www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nikita

avatar

Numri i postimeve : 5
Points : 18
Join date : 25/01/2010

MesazhTitulli: A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse?   Tue Jan 26, 2010 5:40 pm

Jeta eshte shume e larmishme ne te gjitha aspektet. Nje pjese e kesaj larmie jane edhe ata persona te cilet ne i quajme "armiq'' me te drejte ose jo.
Si mendoni.?
A nevojiten ata ne jete dhe pse?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
A nevojiten armiqte ne jete, dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Besnik R. Bardhi:LLAMBA ELEKTRIKE DHE MESUESJA ME JETE TE SHKURTE
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpëton një jetë
» Alfred Papuçiu: Nga ditari i një jete në Diasporë (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.:: Diskutime Shoqeror Te Ndedryshme::..ஜ :: Diskutime të lira shoqërore-
Kërce tek: