www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te postojm fotot?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 36
Points : 70
Join date : 22/01/2010

MesazhTitulli: Si te postojm fotot?   Tue Jan 26, 2010 11:25 pmPer te postuar nje foto ne forum, duhet qe asaj foto ti merret linku.

Per te marr linkun e fotos duhet te perdorim ndonje program, ku nje nder ta eshte dhe www.imageshack.us

Pasi e hapim ket program veprojm sipas hapave qe jan paraqit ne foto
1.


2.

3.

4.

5.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://MegaForum.net
 
Si te postojm fotot?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MË PREKËSE TË TË GJITHA KOHËRAVE
» Kur Beg Rizaj ia ruante shpinën Ali Ahmetit (Foto)
» “Hajde seks hajde”! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» Fotot prekëse të një dasme në Siri (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Rregullat e Forumit ::..ஜ :: Si te postoni foto ne forum?-
Kërce tek: