www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje dhe nga une Didi..!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
DidiNumri i postimeve : 1
Points : 3
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Pershendetje dhe nga une Didi..!   Tue Jan 26, 2010 8:45 pm

Emri: Drilon

Mosha: 24

Vendbanimi: Kosov

Profesioni: Student

Hobi: Sprort, Skijim, etj..

Mir po dokeshka po qenka fillimi..e i urojm fillim te mbar. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pershendetje dhe nga une Didi..!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Libri i Vizitoreve::..ஜ-
Kërce tek: