www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TinaNumri i postimeve : 3
Points : 7
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Tue Jan 26, 2010 8:37 pm

Cfar do veqoni nje vend qe ju keni vizitu. qe ju ka len shum mbres?
Dhe deshira juaj ku do e kalon ket pjes te jetes qe ju ka mbete?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TinaNumri i postimeve : 3
Points : 7
Join date : 26/01/2010

MesazhTitulli: Re: Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?   Tue Jan 26, 2010 8:39 pm

Mbrese ma te veqante beje dallimin e jetes se shqiptareve dhe perendimit dhe qaje vuajtjet e ketij popullit tim qe kurr nuk e pa driten e lirise!Shetita tere europen e azin,por si atedheu i te pareve nuk ma ngine shpirtin qiejt e te huajve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cili nga vendet qe keni vizituar ju ka pelqyer shume?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.:: Diskutime Shoqeror Te Ndedryshme::..ஜ :: Diskutime të lira shoqërore-
Kërce tek: