www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jam Nikita

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Nikita

avatar

Numri i postimeve : 5
Points : 18
Join date : 25/01/2010

MesazhTitulli: Jam Nikita   Tue Jan 26, 2010 5:30 pm

Emri: Nikita


Vendbanimi: Kosove


Student/e studenteHobi: gjithat gati

Koha e lire: LeximVleresoni Forumin sa ju pelene: po shum jam e para ne forum do te shofim ne vazhdim Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 36
Points : 70
Join date : 22/01/2010

MesazhTitulli: Re: Jam Nikita   Tue Jan 26, 2010 7:37 pm

Nikita shkruajti:
Emri: Nikita


Vendbanimi: Kosove


Student/e studenteHobi: gjithat gati

Koha e lire: LeximVleresoni Forumin sa ju pelene: po shum jam e para ne forum do te shofim ne vazhdim Basketball

Mirse erdhe ne forum Nikita, shpresoj tkesh kemb te mbar, pasi je e para qe ke postuar ne forum dhe te deshiroj caste te bukura..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://MegaForum.net
 
Jam Nikita
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Libri i Vizitoreve::..ஜ-
Kërce tek: