www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martesa e nje Fshatari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ana

avatar

Numri i postimeve : 28
Points : 74
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Location : sekret

MesazhTitulli: Martesa e nje Fshatari   Tue Jan 26, 2010 7:48 pm

U martua fshatari mu ne mesin e veres,kohen kur ne fshat kishte plot pune fusha.Besaedhe mori nuse te bukur,sanuk po kishte kohe te mjaftueshmete rrinte ete qmallejme te.Me te u gedhire,fshatari shkonte ne pune fushe dhe kthehej vone ne mbremje.Nje nate fshatari po i thote nuses:Grua bre,me beso qe fort po permallem me te pa!Por mbaje mend fjalet qe po te i them:Kur te therras une nga arat oj nene,ti dil ne oborr te te shoh ndoshta sa ka pak qmallem!Te nesermen nga mesdita,fshatari i permallur thirri me sa fuqi kishte:Oj,nanoooooo.E ama e dashur per djalin doli ne oborr e po i pergjigjej,po djali ia ktheu me zemrim:O,nuk te thirra ty oj trullavice,po ik hy mbrenda se po me dhembin syte me tepa!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.megaforum
 
Martesa e nje Fshatari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.::Zona e Argetimit::..ஜ :: Humori-
Kërce tek: