www.MegaForum.net
Mire se vini ne MegaForum ..Stafi Ju Deshiron Argetim te kendshem ne vazhdim


Të Nderuar Vizitor/e Mirë Se Vini Në Forum. Këtu Ju Jepet Mundsija Që Të Diskutoni Për Tema Të Ndryshme Me Bashk Atëdhetar Shqiptar Kudo Që Gjinden.
 
ForumGalleryKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Pyetje Univerzale dhe te debatojme rreth kesaje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ana

avatar

Numri i postimeve : 28
Points : 74
Join date : 26/01/2010
Age : 29
Location : sekret

MesazhTitulli: Nje Pyetje Univerzale dhe te debatojme rreth kesaje   Tue Jan 26, 2010 7:36 pm

Pyetje universale.


Pse eshte krijuar njeriu ???

Cili eshte misioni i tij ???

Cili eshte qellimi juaj ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.megaforum
 
Nje Pyetje Univerzale dhe te debatojme rreth kesaje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Një orë mësimi në një shkollë të mesme amerikane, rreth krijimtarisë së shkrimtares Kozeta Zylo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.MegaForum.net :: ஜ.:: Diskutime Shoqeror Te Ndedryshme::..ஜ :: Debate-
Kërce tek: